Dla pracowników

Spawacz 135 MAG- DŁUGOFALOWY KONTRAKT

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1)

poszukuje dla swoich klientów z Niemiec kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MAG – DŁUGOFALOWY KONTRAKT – KONKRETNY KONTRAHENT

Na miejscu nasi Pracownicy.

Lokalizacja: Neunhaus

Aktualnie zatrudniamy blisko 400 osób na terenie Niemiec. Posiadamy ponad 220 aktywnych umów z Klientami co oznacza stabilność zatrudnienia, pełną legalność i terminowość wynagrodzeń.

PAMIĘTAJ !!!

Z NAMI WYNAGRODZENIE OTRZYMASZ ZAWSZE NA CZAS

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie min 3 lata,
  • Aktualny certyfikat,
  • Znajomość rysunku technicznego.

OPIS STANOWISKA :

1.Produkcja części maszyn rolniczych
2.Blachy o grubości od 3-6 mm
3.Metoda spawania MAG
4.Umiejętność czytania rysunku technicznego, który wyświetlany jest na komputerze w języku niemieckim – należy zatwierdzać wykonany projekt ( na rysunku jest kilka elementów do złożenia a następnie należy je zespawać, zatwierdzić na komputerze i rozpocząć następne)
5.Spoiny pachwinowe do grubości max 5 mm, niebadane – sprawdzane wizualnie
6.Heftowanie, sczepianie i czyszczenie z odprysków

Znajomość języka niemieckiego – podstawy wymagane w stopniu umożliwiającym przeczytanie rysunku technicznego wyświetlanego na komputerze który należy zatwierdzać w odpowiedniej kolejności po wykonaniu czynności.

Praca na 3 zmiany – Duża firma.

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

  • stawkę 14,50 Euro, a po 2 tygodniach pracy podwyższenie stawki : 15,50 euro brutto,
  • polską umowę o pracę,
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy,
  • dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • dodatkowo płatne nadgodziny i nocki 25-100%,
  • klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,
  • możliwość długoterminowej współpracy,
  • opiekę ze strony polskiego biura,
  • świadczenia Kindergeld.

KONTAKT Z REKRUTEREM:

Kasia: 692848424
Paulina: 536262020
Martyna: 730212828
Alina: 536262629
Ola: 600787656
Ania: 666169543

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub/i niemieckim na adres rekrutacja@mrjob.pl

Miejsce pracy: Niemcy
Branża: Spawalnicza
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 29.11.2021
Liczba wakatów: 10