Dla pracowników

Pracownik biurowy

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) dla swojego Klienta  z Legnicy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

– praca w dziale rekrutacji  w firmie produkcyjnej

– analiza raportów

– opracowywanie oraz tworzenie zestawień

– praca na terenie Legnicy

Od kandydatów oczekujemy:

– wykształcenia wyższego

– rozwiniętych zdolności interpersonalnych i organizacyjnych

– bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office

– bardzo dobrej znajomości  arkusza kalkulacyjnego

– dyspozycyjności

Kandydatom oferujemy:

– pracę na podstawie umowy o pracę

– pracę w prężnie rozwijającej się firmie

– atrakcyjne wynagrodzenie

-praca od pn- pt.

– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie  PRAC.BIU/LEG/2020

Więcej informacji oraz ogłoszeń znajdą Państwo na naszej  stronie https://mrjob.pl/

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Branża: HR
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 31.07.2020
Liczba wakatów: 1