Dla pracowników

Magazynier, operator wózka widłowego

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w charakterze:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– Transport wyrobów z produkcji na wyznaczoną lokalizację
– Nadawanie lokalizacji magazynowej paletom/wózkom z wyrobami
– Kontrola zgodności pakowania, kontrola etykiet
– Ewidencja pobrań z magazynu oraz z produkcji
– Dostarczanie niezbędnych komponentów na produkcję
– Poprawność piętrowania (stabilność) zgodną z instrukcją magazynowania oraz oznaczeniami na etykietach
– Kontrola poprawności składowania w lokalizacjach magazynowych
– Przestrzeganie zasady FIFO

WYMAGANIA:
– wykształcenia min. zawodowego
– uprawnień do kierowania wózkami widłowymi,
– doświadczenia w pracy operatora wózka widłowego,
– zdolności komunikacyjnych,
– umiejętności pracy w zespole,
– chęci do nauki i zaangażowania.

OFERUJEMY:
– atrakcyjne wynagrodzenie.
-interesujące i oferujące ogromne możliwości rozwoju stanowisko pracy.
– szkolenia zawodowe.
– zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
– stabilizację zawodową

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV badź kontakt pod numer telefonu 570343439

Miejsce pracy: Komorniki (koło Środy Śląskiej)
Branża: Magazyny
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 30.11.2018
Liczba wakatów: 10