Dla pracowników

Business unit manager

Firma MR JOB powstała w  2009 roku. Zajmujemy się rekrutacją pracowników z Ukrainy i Polski, na stanowiska produkcyjne oraz magazynowe do naszych klientów na terenie Polski. Specjalizujemy się również w delegowaniu  pracowników z Polski do pracy na terenie Niemiec oraz Norwegii.  Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań umożliwiających sprawną rekrutację, pozwalającą tym samym zrealizować zapotrzebowanie kadrowe naszych klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe związane z rekrutacją.

Rekrutacją pracowników z Ukrainy zajmujemy się od 2014 roku. Dzięki naszemu doświadczeniu realizowany przez nas model rekrutacji, zapewnia skuteczność,  pełną legalność i bezpieczeństwo dla wszystkich stron.

Obecnie do naszego oddziału we Wrocławiu, odpowiedzialnego za rekrutację pracowników z Polski oraz Ukrainy dla  klientów zlokalizowanych we Wrocławiu oraz okolicy,  poszukujemy osoby na stanowisko:

 Codzienne zadania:

  • Realizacja zamówień na pracowników tymczasowych od obecnych oraz nowych Klientów
    • prowadzenie oraz zarządzanie procesem rekrutacji pracowników z Polski oraz  z Ukrainy
    • nadzór nad poprawnością zawieranych umów w szczególności dotyczącej legalności pobytu oraz pracy cudzoziemców.
  • Budowa oraz zarządzanie, zespołem składającego się z Rekruterów obsługujących rynek Polski, Rekruterów obsługujących rynek Ukraiński oraz asystentów wsparcia sprzedaży usług pracy tymczasowe ( do 10 osób)
  •  zarządzanie sprzedażą usług pracy tymczasowej na terenie Dolnego śląska
    • udział w spotkaniach z nowymi Klientami zainteresowanymi współpracą
    • budowanie długofalowych relacji z nowymi klientami
    • tworzenie i realizację  planu operacyjnego oddziału

Szukamy osoby, która ma:

  • posiada doświadczenie w:
    • zarządzaniu lub koordynacji zespołu pracowników
    • sprzedaży oraz  budowaniu relacji  z klientami
    • działach HR zajmujących się rekrutacjami pracowników lub wiedzę na temat: rekrutacji, pracy tymczasowej, legalizacji pracy cudzoziemców
  • ma prawo jazdy kat. B oraz wykształcenie wyższe
  • jest odpowiedziana, ambitna, samodzielna
  • mile widziana będzie znajomość zasad pozyskania i rekrutacji pracowników z Ukrainy oraz zasady legalizacji ich pobytu i pracy – mile widziane

Oferujemy:

  • praca na samodzielnym stanowisku
  • pełne zarządzanie oddziału firmy  (zespołem, budżetem, kontaktem z klientami)
  • bardzo atrakcyjny system premiowy (% od wypracowanego  dochodu  oddziału)
  • samochód służbowy
  • laptop, telefon i kartę Multisport
  • szkolenia managerskie i rozwojowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kariera.wroclaw@mrjob.pl w tytule wpisując  „BU Manager”. Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Wrocław
Branża: HRPraca Biurowa
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 15.08.2018
Liczba wakatów: 1