Dla pracowników

Asystent/ka Zarządu

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od ponad 12 lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. W 2012r. otrzymaliśmy certyfikat Arbeitnehmerüberlassung wydany przez Agentur für Arbeit Düsseldorf. Od tego czasu z dużymi sukcesami  świadczymy usługi delegowania pracowników do Niemiec. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe. W związku z dynamicznym rozwojem do naszych struktur poszukujemy

                                                    Asystentka Zarządu

                                                       Miejsce pracy: Legnica

W MR JOB mamy dla Ciebie:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej  się firmie  o międzynarodowym zasięgu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość awansu na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac
  • dostęp do bezpłatnych szkoleń rozwijających wiedzę i umiejętności
  • zaproszenia do udziału w niesamowitych spotkaniach i wyjazdach integracyjnych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • komfortowe warunki pracy i wyposażenia stanowiska
  • bardzo dobrą kawę
  • nowoczesne biuro w samym centrum miasta z dostępem do wielu opcji lunchowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego (Administracja lub pokrewne)
  • minimum 2 letniego doświadczenia na pokrewnym stanowisku/ na stanowisku Asystentki Zarządu
  • biegłej znajomości pakietu MS Office (w szczególności programów Word, Excel, Power Point)
  • otwartości na nowe zadania/ wyzwania
  • dużej  samodzielności w realizacji powierzonych zadań
  • skrupulatności, sumienności, odpowiedzialności
  • komunikatywności i otwartości w  relacjach z innymi
  • dobrej organizacji czasu pracy oraz umiejętności ustalania priorytetów
  • umiejętności  pracy pod presją czasu
  • znajomości języka niemieckiego i angielskiego  na poziomie komunikatywnym
  • prawa jazdy kat. B

W MR JOB będziesz zajmować się głównie:

  • organizowanie i uczestniczenie w posiedzeniach i naradach zarządu oraz sporządzanie protokołów ze spotkań;
  • koordynowanie działań w zakresie organizacji spotkań zarządu;
  • tworzenie zestawień, raportów, analiz i prezentacji na potrzeby zarządu;
  • zapewnianie sprawnego przepływu informacji oraz poprawnej komunikacji wewnętrznej zarządu z podległymi jednostkami organizacyjnymi oraz komunikacji zewnętrznej z interesariuszami;
  • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych wpływających do zarządu;
  • prowadzenie kalendarza spotkań zarządu;
  • wspieranie zarządu w realizacji ich bieżących zadań zawodowych;
  • organizowanie krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych  zarządu;
  • zarządzanie korespondencją  przychodząca i wychodzącą dot.   zarządu
  • zarządzanie pracą sekretariatu biura zarządu;
  • aktywna współpraca z poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi w celu zapewnienia sprawnej obsługi zarządu
  • archiwizowanie dokumentacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

Branża: Praca Biurowa
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 15.03.2022
Liczba wakatów: 1