O firmie

Referencje

Zadowolenie Klienta to nadrzędny cel każdej podejmowanej przez nas współpracy. Obustronna satysfakcja z jej efektów jest możliwa dzięki bliskiej relacji, ukierunkowanej na realizację potrzeb i spełnianie oczekiwań odbiorców naszych usług.


gansewinkel

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Van Gansewinkel Legnica Sp. z o.o.
Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Norwegian i English.

Mariola Wołyńska
Prokurent

ZOBACZ DOKUMENT
eko-logo

Eko
„[...] Zespół MR JOB wykazuje się dużym profesjonalizmem w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych i selekcji pracowników do naszej firmy. Osoby rekomendowane przez MR JOB ściśle odpowiadały przedstawionym wymaganiom. Zespół firmy MR JOB cenię za zaangażowanie w realizację projektów, właściwe zrozumienie naszych potrzeb oraz promowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy na rynku pracy.”

Paweł Ptaszyński
Dyrektor Logistyki

ZOBACZ DOKUMENT
pic-ref-2

Viessmann
„[...] Zespół agencji pracy wykazuje daleko idąca troskę o dobro naszej firmy, poparta wysokim poziomem wiedzy i umiejętności z zakresu dostarczania i obsługi pracowników tymczasowych. W trakcie wspierania procesu rekrutacji zakładu w Legnicy, MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej dostarcza pracowników o szerokim spektrum umiejętności, którzy wykazują się dużym zaangażowaniem i dopasowaniem do potrzeb naszej firmy.”

Jakub Pająk
Specjalista ds. personalnych

ZOBACZ DOKUMENT
012856434

Wezi-tec
„[...] Dzięki zatrudnieniu nowych pracowników poprawiliśmy w sposób istotny produktywność jak i jakość produkowanych elementów. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Agencja Pracy Tymczasowej .Mr JOB” doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie nie tylko w branży Automotive.”

Sławomir Zborowski
Kierownik Działu Montażu

ZOBACZ DOKUMENT
logotyp_kontakt

EGF
„[...] Wielokrotnie przekonaliśmy się o dużym zaangażowaniu ze strony MR JOB w związku z natychmiastowym dostarczeniem dużej liczby personelu tymczasowego, który był niezbędny w celu realizacji nagłych zdarzeń pojawiających się w naszej firmie. Wszelkie powierzone przez nas zlecenia są wykonywane terminowo na wymaganym przez nas poziomie.”

Paweł Pacanek
Prezes Zarządu

ZOBACZ DOKUMENT
unimex

Unimex
“[...] Podczas rocznej współpracy firma dała nam się poznać, jako rzetelny i odpowiedzialny partner, w pełni godny pokładanego w niej zaufania oraz profesjonalnie wypełniający powierzane jej zadania. “

Jacek Kujawski
Prezes Zarządu

ZOBACZ DOKUMENT
5dc3bfbc9020ee4b8e5a081391358b49_512x512

HBK Metal
“[...] Wir die hbk metallbearbeitung möchten hiermit ausdrücklich die gute Zusammenarbeit mit der MR JOB in diesem Jahr bestätigen.”


ZOBACZ DOKUMENT

Partnerzy

Dzięki wielu owocnym kooperacjom, udało nam się wypracować sieć trwałych relacji biznesowych. Współpraca z zaufanymi partnerami zwiększa nasze możliwości realizacji przedsięwzięć, będących wyzwaniem i szansą  rozwoju dla wszystkich zaangażowanych stron.

ALPHA ELEKTRO
BioEnegrie
CaseTech
Chors
EGF
ELEKTRO MUBWESSELS
Elektro Gschwendt
Elektro HOHN
Elektro Koster
Elektrohaus Buhler
Nenok MK
PLUS SCHUBERTH
Unimex
Wezi-tec
energie schmid
hbk metall
kögel ernst
rittershofer
scs
seidler freinecker
targetone
winkelmann