Zasady Zatrudniania Pracowników Tymczasowych

z7432423q
Można powiedzieć, że zatrudnianie pracowników tymczasowych „rządzi się swoimi prawami”. Choć ta forma zatrudnienia staje się coraz bardziej popularna przepisy nie zawsze są jasne, a znaczna część ustaleń powinna znaleźć się w umowie pomiędzy agencją pracy tymczasowej, a pracodawcą użytkownikiem.

Marka Agencji Zatrudnienia Jest Aktywem

Którym agencjom HR warto zaufać? Które z nich działają szybko, fachowo i najlepiej zadbają o moje interesy? Które podmioty zagwarantują mi bezpieczne przeprowadzenie transakcji? Codziennie te i podobne pytania zadają sobie firmy i kandydaci, którzy chcą skorzystać z usług agencji zatrudnienia. W tym celu posługują się sprawdzonymi metodami, które ułatwiają podjęcie najlepszej decyzji – „googlują” i pytają znajomych. Jaką odpowiedź na temat naszej agencji otrzymają?

Spotkanie Z MRJOB W Urzędzie Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy – Referat Poradnictwa Zawodowego i Klubu Pracy realizuje w 2013r. informację grupową zawodową, której celem będzie poszerzenie wiedzy z zakresu funkcjonowania agencji zatrudnienia, działających na terenie lokalnego rynku pracy.