For arbeidere

 • (Polski) Szerokie spectrum możliwych opcji, dopasowanych do Twoich celów, oczekiwań i preferencji.

 • (Polski) Na pełny etat

  (Polski) Oferujemy szerokie możliwości współpracy dla osób, które poszukują pracy na pełen etat i chcą rozwijać swoje umiejętności. Za naszym pośrednictwem możesz uzyskać stałe zatrudnienie w firmach naszych klientów oraz zdobyć cenne kompetencje zawodowe.

  mer

 • (Polski) Dorywcze

  (Polski) W wyniku współpracy z firmami, których zapotrzebowanie na pracowników jest zmienne w czasie, dysponujemy wieloma ofertami zatrudnienia w formie pracy dorywczej.

  mer

 • (Polski) Za granicą

  (Polski) MR JOB od lat współpracuje z przedstawicielami niemieckiego rynku pracy, świadcząc usługi delegowania pracowników do przedsiębiorstw wielu różnych branż. Posiadanie certyfikatu Arbeitnehmerüeberlassungser­laubnis stanowi potwierdzenie, że agencja MR JOB prowadzi leasing pracowniczy w sposób klarowny i bezpieczny dla współpracujących stron.

  mer

 • (Polski) Praca dla osób niepełnosprawnych

  (Polski) W ramach swojej działalności, MR JOB wspiera przedsiębiorstwa w procesie zatrudniania osób niepełnosprawnych, dzięki czemu, dysponujemy wieloma ofertami pracy dla osób posiadających zaświadczenie o niepełnosprawności.

  mer

Forma pracy

Sorry, this entry is only available in English, Ukrainski, Deutsch and Polski.