Dla pracowników

Ślusarz-spawacz MIG/MAG

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta  z Legnicy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz- spawacz MIG/MAG

Opis stanowiska:

  • Spawanie metodą MIG/MAG
  • Spawanie precyzyjne
  • Wykonywanie prac ślusarskich
  • Praca tymczasowa na terenie Legnicy (okolice Huty Miedzi)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnienia spawalnicze MIG, MAG
  • Doświadczenie minimum 3 miesiące przy spawaniu
  • Dokładności, precyzji, dobrego wzroku
  • Gotowości do pracy w trybie zmianowym
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Chęci do pracy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Pracę w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie SPAWACZ/LEG/2020.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)”.

Miejsce pracy: Legnica
NrRef: SPAWACZ/LEG/2018
Branża: ProdukcjaSpawalnicza
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 28.02.2021
Liczba wakatów: 2