Dla pracowników

Sales Manager

Firma MR JOB powstała w  2009 roku. Zajmujemy się rekrutacją pracowników z Polski i Ukrainy, do naszych klientów na terenie Polski. Specjalizujemy się również w delegowaniu  pracowników z Polski do pracy na terenie Niemiec oraz Norwegii. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań umożliwiających sprawną rekrutację, pozwalającą tym samym zrealizować zapotrzebowanie kadrowe naszych klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe związane z rekrutacją.

Rekrutacją pracowników z Ukrainy zajmujemy się od 2014 roku. Dzięki naszemu doświadczeniu realizowany przez nas model rekrutacji, zapewnia skuteczność,  pełną legalność i bezpieczeństwo dla wszystkich stron.

Obecnie do naszego zespołu we Wrocławiu, poszukujemy MENEDŻERA/-RKI którego/-ej rolą będzie pozyskiwanie nowych Klientów posiadających zapotrzebowanie na pracowników z Polski oraz Ukrainy.

Miejsce pracy: Wrocław

Wyślij nam swoje CV jeśli:

  • masz doświadczenie w sprzedaży relacyjnej B2B– mile widziana sprzedaż usług, a idealnie usług pracy tymczasowej,
  • posiadasz umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne,
  • wyróżnia Cię: odpowiedzialność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • sam lubisz inicjować i kreować rozwiązania, masz pomysły i przekuwasz je w realne działania, bierzesz za nie odpowiedzialność,
  • jesteś otwarty na nowe wyzwania i pracę w branży HR,
  • masz umiejętności organizacji pracy i zarządzania sobą w czasie,
  • masz prawo jazdy typ. B

Wiemy, że masz pewne oczekiwania, więc przejdźmy do tego, co oferujemy jako Pracodawca?

  • oprócz wynagrodzenia zasadniczego, bardzo atrakcyjny i jasny systemem premiowy ( jak to w sprzedaży, związana bezpośrednio z osiąganymi wynikami)
  • do dyspozycji samochód służbowy
  • dofinansowanie do karty multisport
  • pracę stacjonarną we Wrocławiu w nowoczesnym biurowcu, w godzinach 8-16
  • pyszną kawę prosto z ekspresu
  • niekorporacyjną kulturę
  • niezapomniane wyjazdy integracyjne
  • bardzo przyjazne, pogodne i pomocne środowisko pracy
  • wdrożenie w zakres obowiązków, plan szkolenia i rozwoju

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • budowanie stałych i stabilnych relacji z Klientami
  • słuchanie i odpowiadanie na potrzeby Klientów
  • pozyskiwanie nowych Klientów i poszerzanie współpracy z pozyskanymi Klientami
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy, także podczas spotkań z Klientami
  • monitoring rynku i analiza konkurencji
  • współpraca z Kierownikami oddziałów i działem rekrutacji

Zainteresowany?  Prześlij swoje CV na adres kariera.wroclaw@mrjob.pl w tytule wpisując  „Sales Manager”.

A może nurtują Cię jeszcze jakieś pytania? Pisz śmiało na podany adres! Będziemy w kontakcie 🙂

Branża: Handel
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 19.02.2019
Liczba wakatów: 1