Dla pracowników

Researcher w Dziale Handlowym

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o . działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr. 5606/1 od wielu lat wspierająca firmy z Polski i Niemiec.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszych struktur poszukujemy osób ambitnych, energicznych i kreatywnych do pracy na stanowisku

RESEARCHER W DZIALE HANDLOWYM
Miejsce pracy: Wrocław
ul. Szybowcowa
Zadania:

  • Analiza rynku w celu poszukiwania potencjalnych klientów
  • Telefoniczny kontakt z klientami w celu umówienia spotkania
  • Współpraca z Managerem Sprzedaży i Działem Rekrutacji
  • Współpraca przy tworzeniu ofert handlowych
  • Uczestnictwo w spotkaniach handlowych

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego (także studenci w trakcie studiów w systemie zaocznym lub wieczorowym)
  • Nienagannej prezencji
  • Kreatywności
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Umiejętności wyciągania informacji
  • Nastawienia na realizację celu
  • Zaangażowania w powierzone obowiązki

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres rekrutacja.wroclaw@mrjob.pl w tytule maila wpisując numer referencyjny R/WRO/2016. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

NrRef: R/WRO/2016
Branża: HRPraca Biurowa
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 30.04.2016
Liczba wakatów: 1