Dla pracowników

MONTAŻYSTA/KA ( LEGNICA )

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od ponad 13 lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych.

Osobom szukającym zatrudnienia umożliwiamy podjęcie angażu opartego na klarownych zasadach współpracy. Otwartość i zaangażowanie naszych konsultantów pozwala na dostosowanie usług oraz charakteru współpracy do potrzeb i oczekiwań Klientów oraz specyfiki ich organizacji.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) obecnie dla jednego z Klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTAŻYSTA/KA

Miejsce zatrudnienia : Legnica LSSE

Opis stanowiska

  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Montaż wiązek kablowych
  • Kontrola jakości
  • Dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w systemie IIi zmianowym
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zdolności manualnych

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie 23,65 zł b/h + atrakcyjny system premiowy
  • możliwość zatrudnienia w przyszłości na stałe u naszego Klienta

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)”.

Branża: Produkcja
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 30.09.2023
Liczba wakatów: 10