Dla pracowników

Pracownik porządkowy- dla osób niepełnosprawnych

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Legnicy kandydatów na stanowisko:

 Opis stanowiska:

– dbanie o czystość

–  usługi porządkowe w biurach, toaletach

 Od kandydatów oczekujemy:

– mile widziane osoby z orzeczeniem niepełnosprawności – umiejętność organizacji pracy –  dyspozycyjność – sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

 Wybranemu kandydatowi oferujemy:

– umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenie

– przyjazną atmosferę pracy

– elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl  w tytule maila prosimy o wpisanie PP/NIE/2016.

Branża: Porządkowa
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 31.07.2017
Liczba wakatów: 2