Dla pracowników

Pracownik obsługi prasy

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta  z Legnicy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI PRASY

Opis stanowiska:

  • belowanie makulatury oraz folii
  • sortowanie folii

Od kandydatów oczekujemy:

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • punktualność, dokładność
  • odpowiedzialność za powierzone zdania

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • praca w oparciu o umowę zlecenia (5 dni w tygodniu)
  • wynagrodzenie akordowe
  • praca na terenie Legnicy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie  PRAS/LEG/2016

Miejsce pracy: Legnica
NrRef: PRAS/LEG/2016
Branża: Obsługa maszyn
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 31.07.2017
Liczba wakatów: 3