Dla pracowników

PRACOWNIK HALI

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej (nr. 5606/1) od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe. W chwili obecnej dla naszego klienta poszukujemy osoby do pracy przy:

Pracownik Hali

Miejsce Pracy: ul. Tyniecka 3, Bielany Wrocławskie (dojazd autobusem 612 z pętli Krzyki)

Zadania na stanowisku:
• obsługa Klienta, wykładanie towaru

Od kandydatów oczekujemy:
• chęci do pracy,
• dyspozycyjność
• książeczki sanepid,
• także osoby studiujące zaocznie

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
,• 17,22 brutto/h
• umowę zlecenie
• pracę w szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie
• możliwość przejścia w struktury Klienta

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
NrRef: 29/03/2018/PH/MR
Branża: Sprzedaż
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 31.05.2018
Liczba wakatów: 5