Dla pracowników

Młodszy drukarz

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Legnicy kandydatów na stanowisko:

 Opis stanowiska:

  • praca fizyczna w firmie produkcyjnej
  • obsługa maszyn drukarskich
  • wpuszczanie i odbieranie rolek z materiałem
  • kontrola przebiegu procesu na ekranie

 Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego  technicznego
  • doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • zdolności manualnych
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie III zmianowym
  • odpowiedzialności oraz dokładności

 Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość zatrudnienia po okresie sprawdzającym na stałe u naszego Klienta
  • pracę w renomowanej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl  w tytule maila prosimy o wpisanie DRU/LEG/2019.

Miejsce pracy: Legnica
NrRef: DRU/LEG/2018
Branża: Produkcja
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 31.07.2019
Liczba wakatów: 5