Dla pracowników

Magazynier – operator wózka widłowego

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Legnicy  kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Opis stanowiska:

- przyjmowanie i wydawanie towarów

- układanie towarów na magazynie, przygotowywanie wysyłek

- prowadzenie dokumentacji

- obsługa wózka widłowego

 - praca w Legnicy

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie

- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

- aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych

- gotowości do pracy w trybie zmianowym

- chęci do pracy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową

- pracę w renomowanej firmie

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

- atrakcyjne wynagrodzenie

-możliwość zatrudnienia w przyszłości na stale u naszego Klienta

 Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl  w tytule maila prosimy o wpisanie MAG-WÓZ/LEG/2018.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

Miejsce pracy: Legnica
NrRef:
Data zamieszczenia: 27.04.2018
Branża: Magazyny
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 30.06.2018
Liczba wakatów: 5