Dla pracowników

Księgowy/a

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojej siedziby w Legnicy osoby na stanowisko:

                                                                       Księgowy/a

Opis stanowiska:

– dekretacja dokumentów księgowych oraz wprowadzanie do systemu

– uzgadnianie ksiąg w celu przygotowania do złożenia sprawozdań wymaganych przez urzędy

– współpraca z działem kadr z zakresie uzgadniania płac

– współpraca z innymi działami w ramach oceny merytorycznej dokumentacji księgowej

Od kandydatów oczekujemy:

-min.  3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych – warunek konieczny

– wykształcenie  kierunkowe ( finanse, rachunkowość, ekonomia)

– znajomość j. niemieckiego

-biegła znajomość zagadnień księgowych i podatkowych

-mile widziana znajomość programów: Subiekt, Rewizor

-bardzo dobra znajomość  pakietu MS Office

– dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

– zdolności analityczne

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

– stabilną pracę, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

– przyjazne środowisko pracy

– atrakcyjne wynagrodzenie

– miejsce pracy : Legnica

– godziny pracy od 8-16, od poniedziałku do piątku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres  biuro@mrjob.pl w tytule wpisując tylko i wyłącznie  „Księgowy/a”. Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji oraz ogłoszeń znajdą Państwo na naszej  stronie https://mrjob.pl/

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Miejsce pracy: Legnica
NrRef: 2018/KSIE/LEG
Data zamieszczenia: 12.02.2018
Branża: HRPraca Biurowa
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 2018-03-15
Liczba wakatów: 1