Dla pracowników

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta ( Legnica )

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta  z Legnicy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

 Opis stanowiska:

  • telefoniczne pozyskiwanie klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • budowanie kanałów dystrybucji produktów firmy
  • budowanie trwałych relacji z klientem, utrzymywanie relacji  klientem
  • reklama usług świadczonych przez pracodawcę
  • udzielanie telefoniczne informacji
  • przygotowanie dokumentacji pożyczkowej,
  • aktualizacja baz klientów spółki
  • możliwe wyjazdy do klienta w celu ustaleń, pracownik sam decyduje o rodzaju kontaktu  z klientem
  • Miejsce pracy: Legnica

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy z klientem doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów, niekoniecznie produktów bankowych
  • doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z ludźmi,
  • przyjemny głos, wyraźna wymowa i poprawna polszczyzna
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu
  • pewność siebie i wysoka kultura osobista
  • dobra obsługa pakietu MS Office
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • sumienność i dobra organizacja pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność (praca na I zmianę: 9-17)

  Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: rekrutacja.legnica@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie TELE/2016.

Branża: Praca Biurowa
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 31.07.2017
Liczba wakatów: 7