Dla pracowników

Konsultant ds. obsługi pracowników z Ukrainy ( Legnica )

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego, tzn. delegowania pracowników  na terenie Polski oraz Niemiec.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. obsługi pracowników z Ukrainy

Opis stanowiska:

– obsługa i  rekrutacja pracowników (obywatele Ukrainy)

– nadzór i opieka nad pracownikami z Ukrainy

– załatwianie formalności prawnych: wizy, pozwolenie na pracę, oświadczenia

– miejsce pracy: Legnica

Od kandydatów oczekujemy:

– wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie  zasobami ludzkimi, Politologia, Psychologia)

– biegła znajomość języka ukraińskiego oraz polskiego

– umiejętność poruszania się w zagadnieniach prawnych

– dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

– mile  widziane doświadczenie na stanowisku rekrutera

– znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

– zdolności analityczne, otwartość na zmiany

– prawo jazdy kat. B

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

– stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie

– przyjazne środowisko pracy

– atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy dostosowany do stanowiska pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@mrjob.pl w tytule wpisując tylko i wyłącznie KON-UKR/LEG/2016. Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Branża: Inne
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 31.07.2017
Liczba wakatów: 1