Dla pracowników

Frezer konwencjonalny

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o.(5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Chojnowa kandydatów na stanowisko:

FREZER KONWENCJONALNY

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa frezarki konwencjonalnej
  • wykonywanie pomiarów detali zgodnie z rysunkiem technicznym

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na frezarkach konwencjonalnych,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, wyuczony zawód: tokarz/frezer lub pokrewne
  • znajomość narzędzi pomiarowych
  • dbałość o jakość wykonywanych detali produkcyjnych
  • znajomość narzędzi skrawających

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w renomowanej firmie
  • dobra atmosfera pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojej aplikacji na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie FRE/KON2016.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Miejsce pracy: Chojnów
NrRef:
Data zamieszczenia: 31.05.2017
Branża: Metalurgiczna
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 31.07.2017
Liczba wakatów: 3