Dla pracowników

Specjalista ds. Rozwoju Rynku Niemieckiego/Project Manager

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o . działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr. 5606/1 od wielu lat wspierająca firmy z Polski i Niemiec w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojej siedziby we Wrocławiu osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie nowych Kontrahentów zainteresowanych usługami MR Job APT Sp. z o.o. na rynku niemieckim z wykorzystaniem dotychczasowych narzędzi i tworzenie własnych
  • nadzór/ projektowanie pod Klienta procesu rekrutacji i zatrudniania pracowników
  • negocjowanie i finalizowanie umów
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z Klientem

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • wysokiej kultury osobistej oraz doskonałych umiejętności interpersonalnych
  • otwartości na nowe wyzwania i nastawienie na realizację celów
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • doświadczenia w pozyskiwaniu Klientów (mile widziane)

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania: wynagrodzenie podstawowe + prowizja od obrotu i premie za zrealizowanie celów
  • możliwość codziennego kontaktu zawodowego w języku niemieckim
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szereg szkoleń

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres rekrutacja.wroclaw@mrjob.pl.

Miejsce pracy: Wrocław
NrRef: HAN.DE.WRO.2015
Branża: Handel
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 31.07.2015
Liczba wakatów: 3