Dla pracowników

Pracownik magazynu

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej (nr. 5606/1) od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe. W chwili obecnej dla naszego klienta poszukujemy osób z Polski i Ukrainy na stanowisko:

Pracownik Magazynu – umowa o pracę
Miejsce Pracy: Kąty Wrocławskie u. Ryszarda Chomicza 3

Opis stanowiska:

  • prace magazynowe,
  • konfekcjonowanie asortymentu alkoholowego
  • rozładunek towaru,

Od kandydatów oczekujemy:

  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • książeczki sanepid
  • uprawnienia na wózki widłowe mile widziane ale nie wymagane
  • mile widziany własny samochód – możliwość brania współpracowników i rozliczania z nimi kosztów dojazdu

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze 2100 brutto
  • premię absencyjną 500 zł brutto
  • premię uznaniową do 350 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku – weekendy wolne
  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży logistycznej

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
NrRef: 04/MAG/2017
Data zamieszczenia: 27.04.2017
Branża: LogistycznaMagazyny
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 30.06.2017
Liczba wakatów: 8